Mașină intrată în stâlp, în Constanța

În urmă cu câteva momente, o mașină a intrat într-un stâlp situat pe strada Eliberării, județul Constanța.

Potrivit Inspectoratului pentru Situații de Urgență „Dobrogea” din Constanța, în urma impactului a rezultat o persoană rănită.

Momentan nu se cunosc mai multe informații.

Inscrie-te la newsletter-ul nostru saptamanal