Accident cu o victimă, la ieșire din Băneasa

Un accident rutier a avut loc, în urmă cu câteva momente, la ieșire din comuna Băneasa, spre comuna Lipnița, transmit reprezentanții Serviciului Județean de Ambulanță Constanța.

La fața locului se deplasează de urgență o ambulanță SAJ B2.

Potrivit primelor informații, în urma impactului a rezultat o victimă. Aceasta a suferit o traumă minoră.

Momentan nu se cunosc mai multe informații referitoare la evenimentul rutier.

Inscrie-te la newsletter-ul nostru saptamanal