Candidații PSD Constanța înscriși în cursa pentru primărie, consiliul local și consiliul județean au desfășurat, ieri, o acțiune în Piața Ovidiu și pe faleza Cazinoului din Constanța. Alături de ei și de întreaga echipă s-a aflat și președintele Organizației Municipale PSD Constanța, Ion Dumitrache.
„Candidații PSD Constanța, Horia Constantinescu la funcția de primar al muncipiului reședință de județ, Costin Răsăuţeanu, primul loc pe lista pentru Consiliului Local Municipal, precum și Cătălin Grasa, pentru președinția Consiliului Județean, împreună cu echipa social-democraților au partipat la o acțiune desfășurată în Piața Ovidiu și pe faleza Cazino-ului din Constanța. Alături de aceștia, pe tot traseul, s-a aflat Ion Dumitrache, președintele Organizației Municipale PSD Constanța”, au transmis reprezentanții Organizației Municipale PSD Constanța.
Candidații social-democrați au interacționat cu oamenii prezenți pe faleză, le-au ascultat problemele și propunerile pe care le au pentru dezvoltarea Constanței și, nu în ultimul rând, au identificat soluții pentru promovarea centrului vechi al orașului.










