Băiețel de 2 ani lovit de mașină, pe șoseaua Mangaliei 

Un băiețel în vârstă de 2 ani a fost lovit de o mașină pe șoseaua Mangaliei. 

La fața locului, a intervenit un echipaj de la Serviciul Județean de Ambulanță. 

Potrivit salvatorilor, copilul era împreună cu mama și se plimba, în timp ce femeia recicla sticle.  

Băiețelul a fost transportat la spital, pentru investigații de specialitate. 

Inscrie-te la newsletter-ul nostru saptamanal