Bere la discreție pe șosea

În această dimineață, dintr-un camion au căzut mai multe navete de bere pe șosea.

Incidentul s-a produs pe bulevardul Aurel Vlaicu, în intersecția de la CET, din Constanța.

În urma evenimentului, carosabilul a fost „inundat” cu litri de bere, iar sticlele sparte au lăsat în urma lor mii de cioburi.

În pozele de mai jos puteți vedea modul în care angajații de la salubritate s-au mobilizat pentru a strânge resturile de sticlă de pe carosabil.

Inscrie-te la newsletter-ul nostru saptamanal