Au sunat alarmele în această diminieață într-un centru comercial din Constanța.
Din cauza unor probleme tehnice, vizitatorii au fost îndrumați să urmeze instrucțiunile personalului și să părăsească imediat centrul comercial, folosind căile de evacuare.
După câteva minute, alarma s-a oprit iar situația a revenit la normal.
Reprezentanții societății care se ocupă de situațiile de urgență în mall, susțin că a fost o alarmă de verificare și că nu au existat probleme tehnice reale.





