Pieton lovit de mașină, la intersecția bulevardului Tomis cu strada Mălinului

Inspectoratul pentru Situații de Urgență (ISU) Dobrogea a fost solicitat să intervină, în urmă cu câteva momente, la intersecția bulevardului Tomis cu strada Mălinului, în Constanța, unde a avut loc un accident rutier.

Potrivit primelor informații, un pieton a fost lovit de o mașină.

La fața locului, intervin o ambulanță SMURD de tip C și o ambulanță SAJ.

UPDATE:

Pietonul, un bărbat de 60 de ani, a fost transportat la spital.

Inscrie-te la newsletter-ul nostru saptamanal