Un băiețel în vârstă de 2 ani a fost lovit de o mașină pe șoseaua Mangaliei.
La fața locului, a intervenit un echipaj de la Serviciul Județean de Ambulanță.
Potrivit salvatorilor, copilul era împreună cu mama și se plimba, în timp ce femeia recicla sticle.
Băiețelul a fost transportat la spital, pentru investigații de specialitate.






